портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аграрні розписки

Опубліковано 20 лютого 2019 року, 16:44

Аграрна розписка - товаророзпорядчий документ, що фіксує безумовне зобов’язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах.

Порядок оформлення, видачі, обігу, виконання аграрних розписок, визначає Закон України «Про аграрні розписки».

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні. Метою Проекту є покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запуску в Україні фінансового інструменту «аграрні розписки». 

У результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових ресурсів за рахунок прозорості відносин із кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з іншими інструментами. 

У брошурі «Аграрні розписки в Україні (питання та відповіді)» містяться відповіді на найбільш типові запитання щодо аграрних розписок. Надані відповіді носять рекомендаційний характер та базуються на
тлумаченні законодавства експертами Проекту IFC “Аграрні розписки в Україні”, чинного на дату складання цієї брошури. Застосування законодавства на практиці може відрізнятися від запропонованих відповідей.

 Завантажити брошуру «Аграрні розписки в Україні (питання та відповіді)»