портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 12 травня 2020

Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз

Відповідно до частини першої статті 8 Закону України “Про ідентифікацію та реєстрацію тварин”, підпунктів 322 і 323 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 459 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Зміни до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 січня 2018 року № 20, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 лютого 2018 року за № 155/31607 (далі – Зміни), що додаються.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 травня 2019 року № 263 “Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 червня 2019 року
за № 601/33572.

3. Департаменту аграрної політики забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім абзаців четвертого – десятого пункту 1, підпунктів 2–11 пункту 3, підпункту 3 пункту 5 Змін, які набирають чинності з 01 січня 2022 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом обов’язків.

 

Міністр розвитку економіки, торгівлі 

та сільського господарства України                                    Ігор ПЕТРАШКО


Повідомлення про оприлюднення до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз” 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз” Мінекономіки оголошує про його публікацію.

Метою проекту наказу є зменшення витрат коштів власників овець і кіз на дотримання вимог системи ідентифікації і реєстрації тварин за умови виконання Україною Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами з іншої сторони, в частині, що стосується системи ідентифікації та реєстрації тварин.

Проект наказу разом із аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua) в розділі “Документи”/“Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008); е-mail: i.mentyu@me.gov.ua;

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011); е-mail: inform@dkrp.gov.ua.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux