портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 02 липня 2020

Про затвердження Змін до Положення про ідентифікацію та реєстрацію коней

Відповідно до частини першої статті 8 Закону України “Про ідентифікацію та реєстрацію тварин”, підпункту 322 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 459 (із змінами), та пункту 52 Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV (Санітарні та фітосанітарні заходи) Розділу IV “Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею” Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 228-р,

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Зміни до Положення про ідентифікацію та реєстрацію коней, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від  31 грудня 2004 року № 496, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  06 квітня 2005 року за  № 362/10642, що додаються.

2. Бланки реєстраційних карток господарств, паспортів коней, паспортів віслюків/мулів/лошаків, відомостей переміщення тварин, виготовлені до набрання чинності цим наказом, застосовуються до повного їх використання.

3. Адміністратору Єдиного державного реєстру тварин забезпечити організацію виготовлення (придбання) та постачання електронних ідентифікаторів для ідентифікації коней та реєстрації в Єдиному державному реєстрі тварин номера електронного ідентифікатора коня.

4. Департаменту аграрної політики забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом обов’язків.

 

Міністр розвитку економіки, торгівлі 

та сільського господарства України                                    Ігор ПЕТРАШКО


Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Про затвердження Змін до Положення про  ідентифікацію  та реєстрацію коней

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження Змін до Положення про ідентифікацію та реєстрацію коней" Мінекономіки оголошує про його публікацію.

Метою проекту наказу є забезпечення визнання паспортів коней в країнах Європейського Союзу, запровадження більш дієвого та досконалого механізму ідентифікації коней, сприяння контролю епізоотичної ситуації в Україні, уникнення споживання неякісної продукції тваринного походження населенням.

Проект наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в розділі “Документи”/“Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011); е-mail: inform@dkrp.gov.ua;

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  України, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, тел. 200-23-63*4054, 050-747-75-40; е-mail: i.mentyu@me.gov.ua.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux