портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 09 квітня 2020

Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів

Відповідно до статей 8, 9 та 12 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, пункту 916 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 1106, Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 459 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2019 року № 838), 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Вимоги до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів, що додаються.

2. Директорату сільського розвитку забезпечити в установленому законодавством порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. 

3. Цей наказ набирає чинності через шість місяців з дня його офіційного опублікування. 

4. Установити, що надання на ринку фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів, що введені або будуть введені в обіг до 01 січня 2025 року, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності всім чи окремим положенням Вимог, затверджених цим наказом, до закінчення строку придатності таких харчових продуктів. 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом обов’язків. 


Міністр розвитку економіки, торгівлі 

та сільського господарства України                                                                                                     Ігор ПЕТРАШКО  


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів” 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Мінекономіки оприлюднює проєкт наказу “Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів” (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено відповідно до статей 8, 9 та 12 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”.

Проєктом наказу передбачається гармонізувати національні вимоги до маркування фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів з вимогами Директиви Ради № 2001/112/ЄС від 20 грудня 2001 року про фруктові соки та деякі подібні продукти, призначені для споживання людиною.

Електронну версію проєкту наказу розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua) у розділі «Документи» в рубриці «Обговорення проєктів документів».

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту наказу у письмовій та електронній формі надавати протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: l.lupandina@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: inform@dkrp.gov.uaOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux