портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 29 серпня 2019

Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів

Відповідно до статей 8–10 та 12 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1057 «Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади здійснюють функції технічного регулювання», підпункту 11 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119,

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Вимоги до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів, що додаються.

2. Департаменту аграрної політики та сільського господарства забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності через шість місяців з дня його офіційного опублікування.

4. Установити, що надання на ринку фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів, що введені або будуть введені в обіг до 01 січня 2025 року, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності всім чи окремим положенням Вимог, затверджених цим наказом, до закінчення строку придатності таких харчових продуктів.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра                                                                                     Ольга ТрофімцеваПовідомлення про оприлюднення

 проєкту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів»

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів» (далі – проєкт наказу) оголошуємо про його публікацію на офіційному сайті Мінагрополітики.

Метою прийняття проєкту наказу є стимулювання виробництва безпечної та якісної сокової продукції.

Проєкт наказу містить вимоги щодо термінології, маркування, етикетування фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів, що мають забезпечувати безперешкодне функціонування ринку та запобігати підприємницькій практиці, що вводить споживача в оману.

У разі прийняття проєкту наказу буде імплементовано в законодавстві України Директиву Ради 2001/112/ЄС від 20 грудня 2001 року щодо фруктових соків та деяких подібних продуктів, призначених для споживання людиною, що позитивно вплине на експортний потенціал національних виробників сокової продукції.

Проєкт наказу є регуляторним актом, який справлятиме позитивний вплив на ринкове середовище, забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави. 

Проєкт наказу та аналіз його регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Мінагрополітики (www.agro.me.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу в письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11;

Міністерство аграрної політики та продовольства України: 01011, м. Київ, вул. Хрещатик, 24; тел.: 278 67 24; e-mail: lyudmila.lupandina@agro.me.gov.ua.


В. о. Міністра аграрної політики
та продовольства України                                                                  
Ольга ТРОФІМЦЕВА
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux