портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 березня 2019 № 105

Про затвердження Стратегічного плану розвитку та Інвестиційного плану публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд» на період до 2023 року

Відповідно до статті 6 Закону України «Про управління об’єктами державної власності», пунктів 34, 35 та 36 Статуту публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 року № 698,

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Стратегічний план розвитку публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд» на період до 2023 року (далі – Стратегічний план), що додається.

2. Затвердити Інвестиційний план публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд» на період до 2023 року (далі – Інвестиційний план), що додається.

3. Публічному акціонерному товариству «Аграрний фонд»:

1) забезпечити виконання Стратегічного та Інвестиційного планів.

2) щопівроку, до 15 числа місяця, наступного за звітним, звітувати Мінагрополітики про стан виконання заходів із виконання завдань Стратегічного плану.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 червня 2018 року № 291 «Про затвердження Стратегічного плану розвитку та Інвестиційного плану публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд» на період до 2022 року».

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


В. о. Міністра                                                                                 О. Трофімцева