портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект постанови КМУ від 16 травня 2019

Про затвердження порядку визначення та відшкодування вартості одного зразка, який відбирається для здійснення державного моніторингу

Відповідно до частини сьомої статті 21 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Порядок визначення та відшкодування вартості одного зразка, який відбирається для здійснення державного моніторингу, що додається.


Прем'єр-міністр України                                                                                             В. ГРОЙСМАН


Повідомлення про оприлюднення
проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування вартості одного зразка, який відбирається для здійснення державного моніторингу»

  

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування вартості одного зразка, який відбирається для здійснення державного моніторингу» (далі – проект постанови), Міністерство аграрної політики та продовольства України робить оголошення про його публікацію.

Метою проекту постанови є встановлення процедури визначення та відшкодування вартості одного зразка харчових продуктів відібраних для здійснення державного моніторингу.

Повний пакет документів до проекту постанови розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.agro.me.gov.ua) та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (www.consumer.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту постанови у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: mail@dkrp.gov.ua;

01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, e-mail: a.zalizniak@dpss.gov.ua. тел.: (044) 528-54-77;

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України, e-mail: mykhailo.dzhuzha@agro.me.gov.ua, тел.: (044) 363-08-28.


В. о. Міністра аграрної політики та 

продовольства України                                                    Ольга ТРОФІМЦЕВА