портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 21 травня 2020

Про затвердження Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки

Відповідно до статті 31 Закону України "Про карантин рослин", постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 року № 1177 "Деякі питання реалізації Закону України "Про карантин рослин" та пункту 9 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 459 (із змінами),

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Порядок офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 серпня 2012 року № 487 "Про затвердження Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28 серпня 2012 року за № 1444/21756.

3. Директорату безпечності харчових продуктів подати в установленому порядку цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенка С. М.


Міністр розвитку економіки,

торгівлі та сільського

господарства України                                                                     Ігор ПЕТРАШКО


Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів або шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки" 

З метою отримання зауважень та пропозицій Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки" (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено відповідно до статті 31 Закону України "Про карантин рослин", постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 року № 1177 "Деякі питання реалізації Закону України "Про карантин рослин" з метою дерегуляції у фітосанітарній сфері при встановленні, підтриманні та поновленні статусу місця виробництва або виробничої ділянок, вільних від шкідливих організмів.

Проектом наказу пропонується спрощення порядку при встановленні, підтримці та поновленні статусу місця виробництва або виробничої ділянок, вільних від шкідливих організмів.

Зокрема пропонується врегулювати питання щодо:

закріплення можливості надання уповноваження особою, яка займається виробництвом об’єктів регулювання, іншій особі щодо подачі документів на встановлення, поновлення або підтримання статусу місця виробництва, виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів або шкідливих організмів, якісно спростить для виробників сільськогосподарської продукції проходження усіх вимог, які необхідні для встановлення таких ділянок;

оновлення переліку документів, які подає особа з метою офіційного встановлення статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів;

спрощення процедури внесення та зберігання інформації про фітосанітарний стан об’єктів регулювання;

офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів або шкідливих організмів;

вимог до сейф-пакетів, відбору зразків та вибіркового контролю за проведенням фітосанітарної експертизи (аналізів).

Проект наказу та пояснювальну записку розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі "Документи" в рубриці "Обговорення проектів документів".

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, е-mail: Yasinska@me.gov.uaOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux