портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 29 травня 2020

Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою

Відповідно до статті 40 Закону України “Про землеустрій”, з метою спрощення державного регулювання та зменшення впливу на діяльність суб’єктів господарювання у сфері землеустрою 

НАКАЗУЮ:

 

1. Унести до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 квітня 2013 року № 255, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 року за №694/23226, зміни, що додаються. 

2. Департаменту аграрної політики забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку. 

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом обов’язків. 


Міністр розвитку економіки, торгівлі 

та сільського господарства України                                                                                 Ігор ПЕТРАШКО 


ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою»

1. Розробник: 

Розроблено Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України разом із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.

2. Стислий виклад змісту проекту 

Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою» (далі – проект наказу) розроблено за ініціативою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Проектом наказу вносяться зміни, що передбачають приведення нормативно-правового акту у відповідність до вимог чинного законодавства України та скасування необхідності інформування центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, про обсяги виконаних робіт із землеустрою виконавцями (розробниками) робіт із землеустрою.

3. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта 

Електронну версію проекту наказу розміщено на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua) у розділі «Документи» в рубриці «Обговорення проектів документів» та офіційному сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (http://land.gov.ua) в мережі Інтернет. 

4. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця, з дня публікації цього оголошення, у письмовій та електронній формі. 

5. Адреси для надсилання зауважень і пропозицій:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: 01008, Україна, м. Київ, вулиця Грушевського, 12/2, тел.: (044) 200-47-73*4058; e-mail: meconomy@me.gov.ua, srudenko@me.gov.ua. 

Державна служба України з питань геодезії, картограіії та кадастру: МСП 03680, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3, тел. (044) 299-35-14; факс 249-96-70; e-mail: land@land.gov.ua. 

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 285-05-55, факс 254-43-93, e-mail: inform@dkpp.gov.ua.  Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux