портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 04 червня 2020

Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про виноград та виноградне вино” та пункту 9 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 459 (із змінами),

НАКАЗУЮ:


1. Унести до Правил виробництва коньяків України, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27 грудня 2017 року № 702, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 року за № 875/32327, такі зміни:

1) пункт 6 розділу II викласти в такій редакції:

“6. Виноматеріали коньячні переганяють у термін, який визначає керівник відповідного суб’єкта господарювання, за умови наявності обладнання, що забезпечує якість продукції.”;

2) абзац другий підпункту 2 пункту 8 розділу III викласти в такій редакції:

“Відвантаження коньяків України на інші підприємства для їх подальшого розливу у споживчу тару забороняється (крім експорту).”;

3) у розділі IV:

абзаци шостий – вісімнадцятий пункту 2 замінити трьома новими абзацами такого змісту:

“Під час виробництва ординарних коньяків України допускається використання витриманих не менше трьох років спиртів коньячних неукраїнського походження.

Спирти коньячні, в тому числі молоді, придбані у вітчизняних виробників коньячного спирту та закладені для витримки, належать до спиртів коньячних українського походження.

Інші спирти коньячні належать до спиртів коньячних неукраїнського походження.”.

У зв’язку з цим абзац дев’ятнадцятий вважати абзацом дев’ятим;

у пункті 3 слова “виключно вітчизняного походження” виключити.

2. Департаменту аграрної політики в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом обов’язків.

 

Міністр розвитку економіки,

торгівлі та сільського 

господарства України                                                                    Ігор ПЕТРАШКО   


Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України”

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України” (далі – проект наказу)  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголошує про його публікацію на своєму офіційному веб-сайті.

Проект наказу розроблено на підставі пункту 19 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 23 листопада 2018 р. № 2628-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня 2018 року (протокол № 52).

Метою розробки проекту наказу є приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України від 23 листопада 2018 р. № 2628-VIІI “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів” щодо вилучення обмеження використання спиртів коньячних українського та неукраїнського походження при виробництві коньяків України.

Електронну версію проекту наказу та пояснювальної записки, розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, 

е-mail: S.Chenusha@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux