портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15 липня 2020

Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 січня 2013 року № 29

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 21 Закону України «Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України», частини шостої статті 34 Закону України «Про дорожній рух», Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2009 року № 1200, пункту 9 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 серпня 2014 року № 459 ( із змінами),

НАКАЗУЮ:


1. Пункт 1 наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 січня 2013 року № 29 «Про затвердження Положення про Єдиний реєстр для ведення автоматизованого обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2013 року за № 243/22775, після слова «Єдиний» доповнити словом «Електронний».

2. Затвердити зміни до Положення про Єдиний реєстр для ведення автоматизованого обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 січня 2013 року № 29, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2013 року за № 243/22775, що додаються.

3. Департаменту аграрної політики в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом функціональних обов’язків.


Міністр розвитку економіки, торгівлі

та сільського господарства України                               Ігор ПЕТРАШКО


Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 січня 2013 року № 29».

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 січня 2013 року № 29» (далі – проект наказу) Мінекономіки оголошує про його публікацію.

Проект наказу разом з Аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у розділі «Документи», підрозділ «Обговорення документів».

Зауваження та пропозиції до проекту наказу та Аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі

та сільського господарства України:

вул. М. Грушевського 12/2,  м. Київ,

01008  тел. (044) 200-23-63, факс (044)253-63-71

E-mail: meconomy@me.gov.ua,

Державна регуляторна служба України:

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011

E-mail: inform@dkrp.gov.uaOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux