портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 серпня 2020

Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 березня 2018 року № 149

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2019 року № 829 “Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади”, пункту 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106, пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731,

НАКАЗУЮ:


1. Унести до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 березня 2018 року № 149 “Про затвердження Порядку часткової компенсації витрат сільськогосподарським дорадчим службам, пов’язаних з наданням дорадчих послуг”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 березня 2018 року за № 375/31827, такі зміни:

1) у заголовку та підпункті 1 пункту 1 слова “сільськогосподарським дорадчим службам, пов’язаних з наданням дорадчих послуг” замінити словами “, пов’язаних із наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами”;

2) у пункті 2 слова “з наданням дорадчих послуг” замінити словами “із наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами”.

2. Затвердити зміни до Порядку часткової компенсації витрат сільськогосподарським дорадчим службам, пов’язаних з наданням дорадчих послуг, та форм, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 березня 2018 року № 149 “Про затвердження Порядку часткової компенсації витрат сільськогосподарським дорадчим службам, пов’язаних з наданням дорадчих послуг”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 березня 2018 року за № 375/31827, що додаються.

3. Директорату сільського розвитку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України згідно з розподілом функціональних обов’язків.


Міністр розвитку економіки,

торгівлі та сільського

господарства України                                                            Ігор ПЕТРАШКО


Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 березня 2018 року № 149»

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 березня 2018 року № 149»

Проект наказу розроблено на виконання пункту 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (із змінами).

Електронну версію проєкту наказу розміщено на сайті Мінекономіки у розділі «Документи» в рубриці «Обговорення проектів документів».

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01001, м. Київ, вул. Хрещатик,24, e-mail: apoplavska@me.gov.ua

Поплавська Аліна Миколаївна  тел. (044) 200-23-79Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux