портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2019 № 27

Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 червня 2017 року № 298

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

   28 січня 2019 року 

   Київ 

  № 27

 

Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 червня 2017 року № 298

 

Відповідно до статті 182 Закону України «Про насіння і садивний матеріал», підпункту 2 пункту 3 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, пункту 3 Порядку підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 жовтня 2016 року № 366, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 листопада 2016 року за № 1420/29550,

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до пункту 3 наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 червня 2017 року № 298 «Про утворення комісій із підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора)» (далі – Наказ), замінивши слова «за напрямом «виноградне розсадництво» словами «за напрямами «виноградне розсадництво» та «хмелерозсадництво».

2. Внести зміни до складу комісії із підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) за напрямом «плодово-ягідне розсадництво», затвердженої Наказом, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Внести зміни до складу комісії із підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) за напрямами «виноградне розсадництво» та «хмелерозсаднитво», затвердженої Наказом, виклавши його в новій редакції, що додається.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра                                                                                                                                                         

В. Топчій