портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Закону України від 14 вересня 2020

Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно


Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

 

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Кодексі України з процедур банкрутства (Відомості Верховної Ради, 2019 р., № 19, ст.74) частину 16 статті 39 виключити.

2. У Законі України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 35, ст. 258; 2013 р., № 50, ст. 697; 2014 р., № 23, ст. 873):

1) у статті 1:

пункти  22 і 231 виключити;

у пункті 15 слова «та в передбаченому законом порядку  отримав право на здійснення такої діяльності шляхом участі в Гарантійному фонді виконання зобов’язань за складськими документами на зерно» виключити;

у пункті 191 слова «, що є учасником (тимчасовим учасником) Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно,» виключити;

2) абзац сьомий статті 5 виключити.

У зв’язку з цим абзац восьмий вважати відповідно абзацом сьомим;

3) статті 331 та  47-62 виключити.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.   

  

Голова
Верховної  Ради України


Повідомлення про оприлюднення 

проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно»


З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно» (далі – проект Закону) Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Проект Закону України підготовлений в рамках виконання пункту 2 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 № 1413.

Проект Закону скасовує Гарантійний фонд виконання зобов’язань за складськими документами на зерно (далі – Гарантійний фонд) як структуру, що не відповідає сучасним реаліям та очікуванням функціонування ринку зерна.

Крім того, проект Закону врегулює питання виключення норми нереалізованого проекту, оскільки Гарантійний фонд не розпочав свою діяльність.

Проект Закону, пояснювальна записка, порівняльна таблиця та аналіз регуляторного впливу до проекту Закону розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua/ в рубриці «Прес-центр» у розділі «Оголошення».

Пропозиції та зауваження стосовно проекту Закону та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01008, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, е-mail: i.yemets@me.gov.ua.

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.                                                         Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux