портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 березня 2019 № 159

Про присвоєння кваліфікаційних звань

Відповідно до пункту 3.7. Положення про атестацію осіб, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід, і присвоєння їм кваліфікаційних звань, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 липня 2013 року № 401, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2013 року за № 1234/23766, враховуючи рішення кваліфікаційної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з присвоєння кваліфікаційних звань особам, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України (протокол від 05 березня 2019 року №1),

НАКАЗУЮ: 


1. Присвоїти кваліфікаційні звання особам, які займаються тренінгом, та випробуваннями племінних коней рисистих порід на іподромах України, за списком згідно з додатком 1.

2. Відмовити у присвоєнні кваліфікаційних звань особам, які займаються суддівством випробувань племінних коней рисистих порід на іподромах України, за списком згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Заступник Міністра                                                                                В. Топчій