портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 листопада 2018 № 568

Про затвердження Антикорупційної програми Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2018–2020 роки

Відповідно до частини другої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, та враховуючи протокол № 3 засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19 листопада 2018 року,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Антикорупційну програму Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2018–2020 роки (далі – Антикорупційна програма), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства аграрної політики та продовольства України забезпечити виконання Антикорупційної програми.

3. Сектору запобігання та виявлення корупції направити Антикорупційну програму до Національного агентства з питань запобігання корупції для погодження у встановленому порядку.

4. Департаменту забезпечення роботи Міністерства забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. Шеремету.

 

 

                                   Заступник Міністра з питань європейської інтеграції   О. Трофімцева