портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звернення Громадської ради до Президента України

Опубліковано 15 грудня 2017 року, 11:30

7 грудня 2017 року Верховною Радою України прийнято в другому читанні та в цілому проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

До зазначеного законопроекту народним депутатом України Сидорчуком В.В. було внесено поправку № 180, якою передбачено скасування бюджетного відшкодування ПДВ при експорті технічних культур: сої, ріпаку та соняшнику.

Така поправка викликала хвилю незадоволення в аграрному середовищі, тому 13 грудня 2017 року відбулося позачергове засідання Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, за результатами якого було прийнято рішення звернутися до вищого керівництва держави з приводу неприйнятності звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення в митному режимі експорту технічних культур (соя, ріпак, соняшник). Переважна більшість членів Громадської ради виказали власну аргументацію.

Результатом спільних зусиль стало звернення до Президента України з вимогою вжити невідкладних заходів щодо недопущення уведення в дію дискримінаційних змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з вивезення в митному режимі експорту технічних культур.

 

Секретар Громадської ради

при Міністерстві аграрної політики          

та продовольства України                                   Марина Бутківська

Більше за темою