портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Завершено реєстрацію учасників Українського стенду на виставці «Food ingredients Japan»

Опубліковано 29 серпня 2019 року, 17:59

23 серпня завершилась реєстрація учасників першого Українського стенду на спеціалізованій виставці інгредієнтів до продуктів харчування «Food ingredients Japan», яка выдбудеться в пройде в м. Токіо 2-4 жовтня.

Така виставка є частиною глобальної мережі виставок інгредієнтів до продуктів харчування. Зокрема, в Японії українські компанії будуть представлені вперше.

Український стенд на «Food ingredients Japan» організовується компанією «COIN» в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та є частиною стратегії з подальшого фокусного просування виробників агропродукції з України в Японії.

В стенді приймуть участь такі компанії: Арніка органік, Агро-патріот, Альта країна, Барбет, Факторія агро, GFK Trading Group, M.A.R. pumpkin seeds.

Участь компаній у виставці буде реалізовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Детальніше про виставку за посиланням.

Прес-служба Мінагрополітики