портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Завершено конкурс з обрання керівника ДП «Укрспирт»

Опубліковано 05 липня 2016 року, 21:40

Рекомендацією номінаційного комітету є заміна селекційної комісії з первинного відбору кандидатів. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий так прокоментував ситуацію на своїй сторінці у Facebook: «Ми прагнемо працювати максимально чесно та відкрито. І нам потрібні нові обличчя – професійні менеджери, які стоять поза «системою».

 Номінаційний комітет з обрання керівника «Укрспирту» ухвалив рішення, що жоден з кандидатів не відповідає кваліфікаційним очікуванням. Новий керівник не обраний. 

Рекомендацією номінаційного комітету є заміна селекційної комісії з первинного відбору кандидатів. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий так прокоментував ситуацію на своїй сторінці у Facebook: «Ми прагнемо працювати максимально чесно та відкрито. І нам потрібні нові обличчя – професійні менеджери, які стоять поза «системою». Керувати таким промисловим гігантом та монополістом як «Укрспирт» має людина, яка буде здатна твердою рукою здійснити запуск підприємств та підготувати їх до приватизації».

Прес-служба Мінагрополітики