портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ярослав Краснопольський та Владислава Рутицька перебувають з робочим візитом в Китаї

Опубліковано 03 серпня 2015 року, 13:28

З 3 серпня 2015 року по 7 серпня 2015 року Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський та заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька перебуватимуть з робочим візитом в Китайській Народній  Республіці (КНР).

Разом з українською делегацією вони візьмуть участь у п’ятому засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі сільського господарства між Урядом України та Урядом КНР.

Одне із пріоритетних завдань - забезпечення максимальної підтримки двостороннього економічного співробітництва і створення сприятливих умов для роботи українського та китайського бізнесу. Заплановано обговорення перспективних напрямів співпраці, зокрема у сфері карантину рослин, ветеринарії, рибного господарства та науково-технічного співробітництва. Важливим є напрям інвестиційного співробітництва в аграрній сфері.

Заплановано ряд важливих зустрічей з представниками Міністерства комерції Китайської Народної Республіки на чолі з Директором департаменту країн Євразії Лін Цзі, зустріч з представниками Експортно-імпортного банку Китаю, нарада з представниками Генеральної адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР (AQSIQ), перемовини з представниками Китайської корпорації експортно-кредитного страхування (SINOSURE). Планується багатостороння зустріч у Міністерстві комерції Китайської Народної Республіки з усіма, хто причетний до реалізації проектів з поставок зернових.

Прес-служба Мінагрополітики