портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ярема Ковалів запросив громадськість долучатись до розмежування зон Дніпровського каскаду

Опубліковано 06 жовтня 2015 року, 12:25

Ярема Ковалів запросив громадськість долучатись до процесу обговорення розмежування зон для любительського та промислового лову на Київському та Канівському водосховищах, а також на інших водосховищах. Відповідна зустріч відбулась в рамках виставки «Fishing Active Expo» (Мисливство. Рибальство. Туризм).

Голова відомства виокремив ключові проблеми галузі та презентував концепцію реформування галузі, а також схвалені Урядом законодавчі ініціативи Держрибагентства.

«Плануємо спільно з науковцями, громадськими активістами обговорити зонування для промислового та любительського рибальства на кожному водосховищі. На сайті Держрибагентства є пропозиції щодо Київської області та ціла низка окремих ділянок. Це означає, що є відповідні місця для рибалок-любителів, де ніхто, крім них, не має права рибалити. Намагаємось вислухати максимальну кількість думок щодо впорядкування рибальства на водоймах. Ці питання будуть обговорюватись і щодо інших водойм Дніпровського каскаду», - пояснив Ярема Ковалів.

Представники громадськості взялися за підготовку низки пропозицій щодо розмежування зон для промислового та любительського і спортивного лову.

У заході також взяли участь заступник Голови Держрибагентства Андрій Кравченко, рибалки-любителі та спортсмени, та підприємці сфери торгівлі риболовними товарами.

 Прес-служба Мінагрополітики