портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Владислава Рутицька перебуває з одноденним робочим візитом у Франції

Опубліковано 19 листопада 2015 року, 11:48

Сьогодні заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька візьме участь у засіданні робочої групи ОЕСР (Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD)) з питань сільського господарства, яке цими днями проходить у Франції.

Зокрема, сторони обговорять інвестиції в сільське господарство, проведення реформування аграрної галузі та коло задач для покращення інвестиційного клімату в Україні.

Окрім того, заплановано виступи делегацій Європейського Союзу, Канади.

Довідково: Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), (OrganisationforEconomicCo-operationandDevelopment (OECD)) — міжнародна організація, що об'єднує 34 країни світу, більшість з яких є країнами з високим доходом громадян і розглядаються як розвинені. Організація об'єднує 34 найбільш економічно розвинених країн світу — більшість держав Європейського Союзу, США, Австралія, Швейцарія, Норвегія, Південна Корея, Японія та інші. Штаб-квартира розміщена у Парижі (Франція).

ОЕСР також активно співпрацює з державами світу, які не є членами організації (зокрема з Україною), у рамках спеціалізованих програм, міжнародних заходів тощо.

Прес-служба Мінагрополітики