портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відбулося чергове засідання міжвідомчого логістичного штабу

Опубліковано 18 грудня 2019 року, 13:58

17 грудня відбулося засідання міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві за участі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, представників Мінекономіки, Держпродспоживслужби, АТ «Укрзалізниця», ДП «Адміністрація морських портів України», профільних асоціацій, об’єднань та інших операторів ринку.

Учасники обговорили заходи із забезпечення безперебійного перевезення сільськогосподарської продукції залізничним транспортом у 2019/2020 маркетинговому році з урахуванням наявних потужностей АТ «Укрзалізниця», а також пропускної здатності припортових станцій. Також традиційно було розглянуто ситуацію щодо відвантаження агропродукції на терміналах морських портів України.

Окремо присутніх поінформували про прийняті рішення за результатами обговорення Порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій.

Учасники засідання зупинилися на проблемних питаннях логістики у сільському господарстві та конкретних зверненнях від операторів ринку. Так, порушено питання тарифів, встановлених АТ «Укрзалізниця» за використання іноземних вагонів, розглянуто пропозиції ГС «Борошномели України» щодо створення індустріальних багатоступінчастих маршрутів та обговорено використання збірних маршрутів для перевезення харчової продукції, зокрема кондитерських виробів.