портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Українському домі відзначать 100 кращих товарів України

Опубліковано 18 листопада 2015 року, 15:07

До моменту нагородження всі учасники проходили низку етапів, на кожному з яких конкурсні комісії перевіряли відповідність конкурсантів заявленим критеріям, основними серед яких є:- наявність сертифікованих систем управління (НАССР, OHSAS тощо);- використання ресурсо- та енергоощадних технологій;

За активної участі представників Міністерства аграрної політики та продовольства України відбувалася підготовка до проведення фінальної частини чергового Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Як і в попередні роки, переважна частина учасників представляють харчову промисловість.

До моменту нагородження всі учасники проходили низку етапів, на кожному з яких конкурсні комісії перевіряли відповідність конкурсантів заявленим критеріям, основними серед яких є:

- наявність сертифікованих систем управління (НАССР, OHSAS тощо);

- використання ресурсо- та енергоощадних технологій;

- використання вітчизняної сировини та матеріалів;

- рівень інформування споживачів щодо споживчих властивостей заявленої продукції.

Запрошуємо всіх завітати на виставку продукції, що виборола першість у конкурсі, та нагородження переможців. Даний захід відбудеться за підтримки Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України 19.11.2015 о 10-00 за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український дім).

 

Прес-служба Мінагрополітики