портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Узгоджено фінальний текст Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства

Опубліковано 30 липня 2015 року, 15:03

Фінальний варіант документу узгоджували на нараді за участі керівництва міністерства, керівників робочих груп та представників Єврокомісії.

У Міністерстві аграрної політики та продовольства підбили підсумки розробки Єдиної комплексної стратегії з розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки. 

Фінальний варіант документу узгоджували на нараді за участі керівництва міністерства, керівників робочих груп та представників Єврокомісії.

«Ми маємо узгодити всі положення Стратегії і подати документ на розгляд до Національної ради реформ до кінця поточного тижня. Ми уважно вивчили всі зауваження департаментів, ЦОВВів, а також міжнародних донорів після презентації проекту Стратегії. Наша мета – підготувати документ, який буде ефективно реалізований у аграрній сфері», - зазначила у вступному слові заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Нагадаємо, розробка Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки тривала 6 місяців. До створення документу долучились представники громадськості та міжнародних донорів.

 

Прес-служба Мінагрополітики