портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Успіх українсько-нідерландських аграрних проектів - свідчення наших євроінтеграційних намірів, - Олексій Павленко

Опубліковано 10 лютого 2016 року, 15:02

Мінагрополітики запроваджує європейські стандарти у галузі сільського господарства. Про це наголосив Міністр Олексій Павленко під час зустрічі із Послом Нідерландів в України Кейсом Кломпенхаувером.

Україна зацікавлена у залучення досвіду Нідерландів у галузях рослинництва, тваринництва, розробки та впровадженні норм та законодавства у сфері сільського господарства.

Сторони обговорили хід реалізації Програми щодо співробітництва у сфері сталого розвитку сільського господарства та сільських територій між Мінагрополітики і Міністерством економічних справ Нідерландів.

Україна та Нідерланди реалізують низку спільних проектів у сфері  земельних відносин,  забезпечення водними ресурсами фермерських господарств та сільськогосподарських територій, розвитку сімейних ферм в Україні, зокрема щодо виробництва картоплі та молочних продуктів.

На думку Міністра, успіх цих та інших двосторонніх проектів засвідчить важливість наших євроінтеграційних намірів, змусить голландське суспільство по-новому подивитися на європейську Україну.

Прес-служба Мінагрополітики