портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Усі регіони України забезпечені продовольством у достатній кількості», — Дмитро Шульмейстер

Опубліковано 03 серпня 2015 року, 14:20

За результатами аналізу, проведеного Департаментом продовольства Мінагрополітики у жодному з регіонів України не спостерігається дефіцит за основними видами продовольчих ресурсів. Про це повідомив директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитро Шульмейстер.

За його словами, з метою оцінки ситуації на ринку продовольства у регіонах Мінагрополітики проводить збір інформації від обласних та Київської міської держадміністрацій щодо прогнозних показників розвитку основних видів продовольства. «Місцевими органами влади здійснюється аналіз попиту на основні види продовольства, а також прогнозуються можливості наповнення регіональних ринків за рахунок наявних запасів, власного виробництва, а у випадку необхідності – ввезення з-за меж регіону»,- повідомив директор Департаменту продовольства.  

«Інформація свідчить, що дефіциту не очікується в жодному з регіонів. Більше того, абсолютна більшість територій здатні забезпечувати себе продовольством за рахунок внутрішнього виробництва. Структура логістики та виробництва в Україні забезпечує активну та безперешкодну торгівлю між усіма регіонами. Території Донецької та Луганської областей, які підконтрольні Україні, активно залучені до торгівлі з іншими областями», - заявив Дмитро Шульмейстер.

Детально мапи можна переглянути тут.

Прес-служба Мінагрополітики