портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Уряд підпорядкував Держгеокадастр Мінагрополітики

Опубліковано 22 липня 2016 року, 20:22

     Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 22 липня. Раніше діяльність Держгеокадастру спрямовувалась і координувалась Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. «Інтеграція Держгеокадастру в Мінагрополітики дозволить суттєво підсилити роботу відомства у напрямку запуску прозорого ринку землі та підвищить оперативність прийняття рішень в сфері державної політики.

     Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру підпорядкована Міністерству аграрної політики та продовольства України.

     Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 22 липня. Раніше діяльність Держгеокадастру спрямовувалась і координувалась Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. «Інтеграція Держгеокадастру в Мінагрополітики дозволить суттєво підсилити роботу відомства у напрямку запуску прозорого ринку землі та підвищить оперативність прийняття рішень в сфері державної політики. Формування земельної політики в одному відомстві допоможе прискорити перебіг земельної реформи та рухатися далі за стратегією, розробленою Мінагро», - зазначив Міністр Тарас Кутовий.

     У свою чергу Максим Мартинюк, який очолював ДГК з 2015 року, вважає, що цей процес створить потужний ефект синергії для прискорення земельної реформи: «Поєднання зусиль двох команд – Мінагрополітики та Держгеокадастру підвищить оперативність прийняття рішень»

     Довідково: Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) – центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та земельних відносин, а також у сфері Державного земельного кадастру. Утворений шляхом реорганізації (перетворення) Державного агентства земельних ресурсів України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442.