портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна та Республіка Словенія зацікавлені у поглибленні співпраці в АПК, – Ольга Трофімцева

Опубліковано 13 березня 2019 року, 12:16

Відповідно до домовленостей, які були досягнуті під час 8-го засідання Спільної Українсько-Словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке відбулося 12 лютого 2019 року в м. Києві, 11 березня поточного року делегація України на чолі з в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою здійснили робочий візит до Республіки Словенія. 

Під час візиту сторони обговорили стан та перспективи розширення торговельно-економічної та інвестиційної співпраці в галузі АПК. Йшлося про активізацію прямого двостороннього діалогу між аграрними відомствами двох країн, зокрема, про підписання Меморандуму щодо співробітництва.

Про це розповіла Ольга Трофімцева за результатами першої робочої зустрічі з Міністром сільського господарства, лісового господарства та продовольства Республіки Словенія Олександрою Півець.

          «Наші країни мають багато напрямів для активної співпраці в галузі АПК. Зокрема, йдеться про розширення торговельно-економічного співробітництва, сприяння інвестиціям в сфері АПК в обох країнах, розвиток органічного виробництва, впровадження IT-технологій в аграрному секторі та співпрацю у сфері безпечності та якості продуктів харчування та СФЗ. Враховуючи досвід словенських колег під час вступу Словенії до ЄС, сподіваємось на їх підтримку в сфері адаптації українського законодавства до європейського. Ми також сподіваємось на активізацію співпраці у ветеринарній сфері, включаючи обмін досвідом у боротьбі з такими хворобами як АЧС», – наголосила в.о. Міністра Ольга Трофімцева.

Вона додала, що створення повноцінної договірно-правової бази є важливою передумовою для розвитку двосторонньої кооперації, тому обидві сторони вже опрацьовують проект міжвідомчого Меморандуму про взаєморозуміння в галузі сільського господарства. За словами в.о. Міністра, підписання цього документу заплановано під час проведення XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» (з 4 -7 червня), яку з робочим візитом відвідає словенська сторона.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою