портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Українські виробники запрошуються на Другий німецько-український форум

Опубліковано 17 березня 2017 року, 18:30

Форум проводиться у співпраці з Посольством України в Німеччині, Генеральним консульством України в Гамбурзі та Торгово-промисловою палатою Гамбурга.

Центр підтримки експорту ЄС, який працює при Мінагрополітики, а також проект «Агроторгівля України» запрошують українських виробників та переробників нішевої продукції, які планують розпочати експортні поставки до Німеччини, взяти участь у Другому німецько-українському форумі харчових продуктів. Захід відбудеться 24 – 26 квітня 2017 року в м. Гамбург та м. Берлін. 

Форум проводиться у співпраці з Посольством України в Німеччині, Генеральним консульством України в Гамбурзі та Торгово-промисловою палатою Гамбурга.

У рамках форуму учасники матимуть можливість відвідати Торгово-промислову палату м. Гамбург, встановити контакти з представниками німецького рітейлу, відвідати порт та складські приміщення, здійснити перевірку місцевих магазинів (store-check), а також провести переговори з німецькими закупівельниками (В2В зустрічі).

Окрім цього, з метою пошуку потенційних партнерів, українські товаровиробники матимуть змогу презентувати свою компанію та продукцію, яку планують експортувати.

Умови участі у заході:

- усі організаційні витрати на проведення форуму та В2В зустрічей покриваються проектом «Агроторгівля України» (внутрішній трансфер, переклад, кави-брейк);

- за необхідності, проект може надати лист-запрошення для відкриття візи;

- переліт та проживання в Німеччині забезпечуються безпосередньо учасниками.

У разі зацікавленості просимо заповнити Анкету учасника та надати кандидатури до участі у заході до 10 квітня 2017 року на електронну адресу info@agritrade-ukraine.com.

Довідкова інформація за посиланням:

http://www.agritrade-ukraine.com/ua/aktualni-novini/577-drugij-nimetsko-ukrajinskij-forum-kharchovikh-produktiv

 

Прес-служба Мінагрополітики