портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Українські та голландські молочники обмінялись досвідом

Опубліковано 21 вересня 2015 року, 12:33

За словами заступника директора Департаменту тваринництва Олени Альшанової на сьогодні обсяги виробництва молока в Україні повністю задовольняють купівельну спроможність населення в молоці та молочних продуктах. Аналіз стану молочної галузі за останні роки свідчить про те, що поступово покращується ситуація з виробництвом основних видів молочної продукції та постійно ведуться розробки в напряму інтенсифікації та удосконалення технологічних процесів виробництва.

Молочне скотарство є одним із пріоритетних секторів у голландсько-українських двосторонніх стосунках, тому уже третій рік поспіль в Україні проведено Голландський день молока.

За словами заступника директора Департаменту тваринництва Олени Альшанової на сьогодні обсяги виробництва молока в Україні повністю задовольняють купівельну спроможність населення в молоці та молочних продуктах. Аналіз стану молочної галузі за останні роки свідчить про те, що поступово покращується ситуація з виробництвом основних видів молочної продукції та постійно ведуться розробки в напряму інтенсифікації та удосконалення технологічних процесів виробництва. Україна має великий експортний потенціал продовольчих ресурсів на світовому ринку, тому, через закриття ринку РФ, вітчизняні товаровиробники переорієнтовуються на інші країни-партнери.

Цьогоріч захід був проведений на базі ТОВ "Кищенці", с. Добра Маньківського району Черкаської області. На прикладі підприємства продемонстровано дієвість сучасних енергозберігаючих технологій утримання, годівлі великої рогатої худоби.

Також голландські експерти поділилися своїм досвідом ведення молочного скотарства, зокрема обговорили кооперацію як нову можливість для українських фермерів для зменшення затрат та підвищення ціни на молоко. Також обговорено останні тенденції світових ринків, генетики, годівлі, якості молока.

 

Прес-служба Мінагрополітики