портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Україні важливе довгострокове співробітництво з Китаєм», - Владислава Рутицька

Опубліковано 11 серпня 2015 року, 09:48

Про це заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька повідомила під час зустрічі з підприємцями КНР в Українському домі в Пекіні.

Починаючи з 2008 року сільськогосподарський експорт України постійно зростає. У цій сфері серед основних глобальних партнерів України — країни Азії, тому український уряд добре розуміє наскільки важливе довгострокове співробітництво з Китаєм у цій галузі.

«Що стосується сьогоднішньої ситуації, то експорт української продукції в Китай, за 6 місяців поточного року перевищив повний показник 2014 року. За показниками імпорту ми теж можемо бачити позитивний ріст. Серед основних продуктів експорту — це, традиційно, зернові та соняшникова олія, але ми віримо, що інші продукти також повинні бути присутніми у торгівлі між нашими країнами», — повідомила Владислава Рутицька.

За її словами, потенціал співробітництва, який необхідно розвивати стосується тваринництва, продукції птахівництва, молочної сфери, рибного господарства, виробництва ягід та тепличних культур, кондитерської промисловості, винної й цукрової галузі, і т.д.

 Крім цього Владислава Рутицька зазначила, що на думку української сторони, інфраструктура України може бути цікавою керівництву Китаю у рамках глобальної програми нового Шовкового шляху.

Прес-служба Мінагрополітики