портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна та Великобританія обговорили перспективи співпраці щодо розвитку взаємної торгівлі

Опубліковано 09 жовтня 2018 року, 18:33

8 жовтня у Лондоні (Велика Британія) відбулася зустріч української делегації за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи із представниками Агентства зі стандартів харчових продуктів (FSA). Під час заходу було обговорено розвиток взаємної торгівлі, перспективи співпраці при здійсненні оцінки ризиків та вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів.

Учасники проаналізували функціонування системи безпечності харчових продуктів в Україні і Великобританії, стандарти харчової продукції в Україні, зокрема, у контексті її експорту тощо.

Як відзначив Володимир Лапа, Україна приділяє особливу увагу розбудові ефективної та дієвої системи контролю за якістю та безпекою харчових продуктів із застосуванням кращих європейських практик з метою подальшого розвитку експортного потенціалу українського агросектору.

Робочий візит української делегації до Лондона проходить на запрошення Посольства Великобританії з метою обміну досвідом з питань вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів та створення референтних лабораторій.

Прес-служба Держпродспоживслужби