портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна та Туреччина розширять співпрацю в галузі лісового господарства

Опубліковано 03 жовтня 2016 року, 16:43

Як повідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич, під час семінару українські та турецькі лісівники обмінювалися досвідом щодо захисту лісів від шкідників і хвороб та відновлення лісових площ.

Україна та Туреччина розширять співпрацю в рамках міжурядової угоди у сфері лісового господарства. Про це керівництво  двох профільних відомств домовились під час візиту представників Генерального директорату лісового господарства Туреччини до України в рамках міжнародного семінару. 

Як повідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич, під час семінару українські та турецькі лісівники обмінювалися досвідом щодо захисту лісів від шкідників і хвороб та відновлення лісових площ. Крім того, у цьому році п’ятеро представників Держлісагентства пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі лісового господарства в Анталії по системі протипожежної охорони лісів. «Це дуже важливі питання для нас. Залучивши міжнародний досвід, ми зможемо створити власну програму відновлення лісового фонду», - наголосила Христина Юшкевич.

У свою чергу, заступник Генерального директора Генерального директорату лісового господарства Туреччини Алі Фуат Уналу наголосив на необхідності розширення співпраці з Україною у лісовій галузі.

Під час візиту турецька делегація також ознайомиться з веденням лісового господарства у Житомирській та Закарпатській областях.  

Прес-служба Держлісагентства