портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна та Індонезія виходять на новий рівень співробітництва у сфері карантину та захисту рослин

Опубліковано 18 квітня 2018 року, 14:38

У Римі відбулося офіційне підписання та передача Протоколу між Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Агенцією з сільськогосподарського карантину Міністерства сільського господарства Республіки Індонезія про співробітництво у сфері карантину та захисту рослин.

Відповідне підписання та передача Протоколу відбулася під час тринадцятої сесії Комісії з фітосанітарних заходів у рамках Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка проходить 14-21 квітня 2018 року у м. Рим, (Італійська Республіка).

Українську делегацію представляють директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби Андрій Челомбітко та завідувач сектору протокольного супроводу та організації міжнародних заходів Управління міжнародного співробітництва Ігор Мельник.

Андрій Челомбітко зазначив, що наступним етапом продовження двосторонньої українсько-індонезійської співпраці у сфері карантину та захисту рослин є підписання двох міжнародних договорів міжвідомчого характеру. Це домовленості про узгодження фітосанітарних вимог щодо експорту українського зерна пшениці до Індонезії та імпорту в Україну індонезійських тропічних фруктів.

Відповідні домовленості будуть підписані між Держпродспоживслужбою та Індонезійським Агентством сільськогосподарського карантину Міністерства сільського господарства Республіки Індонезія.

Прес-служба Держпродспоживслужби