портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна розширює експортні вектори до Азії, Європи та Африки, - Владислава Рутицька

Опубліковано 09 вересня 2015 року, 16:24

«Міністерство аграрної політики та продовольства стимулює розвиток експорту сільського господарства. Україна диверсифікувала, підтримує та розширює експортні вектори до Азії, Європи та Африки. Задля використання свого сільськогосподарського потенціалу. Україна потребує інвестицій в інфраструктуру, виробництво аграрної продукції та продовольства з високою доданою вартістю, точне землеробство, фінансові та лізингові програми залучення обладнання та техніки, оборотний капітал для малих фермерів.

Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька повідомила під час панельної дискусії "Агропромисловий комплекс: нові можливості" на Харківському міжнародному інвестиційному форумі. 

«Міністерство аграрної політики та продовольства стимулює розвиток експорту сільського господарства. Україна диверсифікувала, підтримує та розширює експортні вектори до Азії, Європи та Африки. Задля використання свого сільськогосподарського потенціалу. Україна потребує інвестицій в інфраструктуру, виробництво аграрної продукції та продовольства з високою доданою вартістю, точне землеробство, фінансові та лізингові програми залучення обладнання та техніки, оборотний капітал для малих фермерів. Ми впроваджуємо курс на виробництво продуктів з більшою доданою вартістю», - зазначила Владислава Рутицька.

Також заступник Міністра з питань євроінтеграції зазначила, що в регіональній структурі експорту до першої трійки входять країни Азії – 46,6% (3 607,2 млн дол. США), країни ЄС – 25,3% (1 963,3 млн дол. США) та Африканські країни – 14% (1 081 млн дол. США). Серед основних країн, до яких експортувалась українська сільськогосподарська продукція - Китай, Індія, Єгипет, Туреччина та Іспанія.

 

«Одним із пріоритетів Мінагрополітики є створення сприятливих умов для пожвавлення ділової активності у галузі. Ми прагнемо до впровадження не лише європейських, але і світових стандартів відносин на аграрному ринку», - додала заступник Міністра.

Прес-служба Мінагрополітики