портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

"Україна може створити унікальний бренд як постачальника ефективних ІТ-рішень для агросектору", - Владислава Рутицька

Опубліковано 08 червня 2015 року, 11:19

Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька сказала під час відкриття Словенсько-українського бізнес-форуму «ІТ в сільському господарстві: Досвід Словенії та європейські стандарти», що відбувався у Львові.

"Впевнена, що українська ІТ-індустрія може знайти потенціал для росту, створюючи рішення для компаній, які працюють в аграрному секторі України. Україна – одна з основних гравців на світовому ринку продовольства. Роль сільського господарства буде тільки збільшуватись. В основному, завдяки підвищенню ефективності. Саме тому, підвищити цю ефективність і дозволять прогресивні ІТ-рішення", - сказала Владислава Рутицька.

Заступник Міністра зазначила, що вітчизняні аутсорсингові компанії мають унікальну експертизу, яка дозволить створювати продукти для аграрного сектору, які будуть використовувати національні компанії, а в майбутньому і міжнародні корпорації.

"Потенціал цих двох секторів величезний – від створення спеціалізованого програмного забезпечення до розробки інформаційних порталів. В українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні є шанс створити унікальний бренд України як постачальника не тільки якісної сільської продукції, а й ефективних ІТ-рішень для аграрного сектору", - додала Владислава Рутицька.

Довідково:

Форум у Львові зібрав провідних представників ІТ-сфери та аграрного сектору України і Словенії. Мета заходу - обмін досвідом та пошук можливостей ефективної та взаємовигідної співпраці аграріїв та представників галузі ІТ.

Прес-служба Мінагрополітики