портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна братиме участь у збереженні рибних запасів Чорного моря, - Ярема Ковалів

Опубліковано 14 квітня 2016 року, 12:35

Про заходи щодо покращення стану запасів біоресурсів Чорного моря було обговорено рамках V-ї зустрічі Робочої групи ГКРС з питань Чорного моря, яка з 5 по 7 квітня проходила в Держрибагентстві. У заході взяли участь представники Держрибагентства, експерти з причорноморських країн і ЄС, представники Угоди зі збереження китоподібних у Чорному морі, Середземному морі та суміжній Атлантичній зоні, а також Комісії з захисту Чорного моря від забруднення і Секретаріату ГКРС.

«Україна братиме активну участь у пошуку спільного підходу до сталого управління. Тож сподіваюся на плідну співпрацю в рамках збереження рибних запасів Чорного моря», - зазначив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

У ході зустрічі було запропоновано новий проект підтримки сталого рибальства у Чорному морі, а також започаткувати Міжнародний День боротьби з ННН рибальством. «У рамках співробітництва між прибережними державами Чорного моря ініційовано новий науково-технічний проект «BlackSea4Fish», який спрямований на підтримку сталого рибальства у Чорному морі, і займатиметься питаннями оцінювання запасів, міжнародних досліджень тощо», ̶ повідомив заступник Голови Держрибагентства Андрій Кравченко.

Крім того, було складено попередню програму роботи на 2016-2018 рр. Зокрема, оцінку статусу основних промислових запасів пріоритетних видів водних біоресурсів, план розробки каталогу рибальської діяльності, знарядь лову і типів суден, які використовуються у Чорному морі (у тому числі у контексті дрібного і любительського рибальства), аналіз актуальної інформації у рамках Рекомендації ГКРС/39/2015/4 щодо заходів управління для колючої акули в Чорному морі тощо.

За інформацією Держрибагентства