портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Україна активізує співпрацю з Бразилією у сфері сільського господарства», - Владислава Рутицька

Опубліковано 25 березня 2016 року, 16:03

Під головуванням заступника Міністра з питань євроінтеграції Владислави Рутицької у форматі відео-конференції  пройшло Перше установче засідання  українсько-бразильського консультативного комітету з питань сільського господарства.

 

Бразильську сторону представляв Генеральний координатор нетарифних питань Міністерства сільського господарства, тваринництва та продовольчого забезпечення Федеративної Республіки Бразилія Алешандре Понтес.

«Український агроекспорт в Бразилію в минулому році склав 113 тисяч доларів США. І ця цифра не відповідає потенціалу нашої співпраці. При цьому ми зацікавлені в нарощуванні поставок зернових, олії, борошна, солоду, кондитерки та алкоголю. Обговорили також питання співробітництва в галузі селекційно-племінної справи, ветеринарної медицини, науково-технічного співробітництва та інше. Попереду ще багато перемовин», - відзначила Владислава Рутицька.

За участю керівництва Мінагрополітики, керівництва Держветфвітослужби сторони також обговорили активізацію співпраці між двома країнами та першочергові кроки для реалізації намічених цілей.

«Бразилія входить в десятку найбільших економік світу і в п'ятірку світових лідерів з рівня території і населення. Вона має розвинутий агросектор, технології і унікальний досвід. На переговорах ми також піднімали тему біопалива. Говорили про впровадження проектів вирощування енергетичних культур та їх подальшої переробки на біопалива з урахуванням досвіду бразильських компаній», - додала вона.