портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Запорізької області відкрито майже 455 тисяч електронних поземельних книг

Опубліковано 05 серпня 2016 року, 12:32

      Найбільшу кількість поземельних книг оцифрували у м. Токмак, Токмацькому, Якимівському, Мелітопольському та Веселівському районах області.

      Державні кадастрові реєстратори Запорізької області перевели у електронний формат 454 561 поземельну книгу. Це становить 85% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. 

 

      Найбільшу кількість поземельних книг оцифрували у м. Токмак, Токмацькому, Якимівському, Мелітопольському та Веселівському районах області.

      Відкриття поземельних книг – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

      Довідково:Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

За інформацією Держгеокадастру