портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Мінагрополітики ознайомилися з польським досвідом розвитку органічного ринку

Опубліковано 08 вересня 2017 року, 13:21

Днями у Мінагрополітики відбувся дводенний тренінг «Органічне виробництво – впровадження, контроль та співпраця. Можливі рішення» за участі заступника Міністра з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та представників Міністерства сільського господарства та розвитку села Республіки Польща.

У заході також взяли участь експерти Офісу підтримки реформ Мінагрополітики, швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», представники Держпродспоживслужби, Національного агентства з акредитації України, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, ТОВ «Науково-виробничий центр з сертифікації, метрології та стандартизації», Федерації органічного руху України, громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», органу сертифікації органічної продукції «Органік стандарт».

На початку тренінгу заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева наголосила на поглибленні двосторонньої співпраці між Україною та Польщею в сфері органічного виробництва.

Під час заходу польські експерти на прикладі своєї країни ознайомили присутніх з системою контролю та сертифікації в органічному виробництві в ЄС, ролі та функції Польського центру акредитації, системи нагляду за контролюючими органами, маркування органічної продукції та контролю органічного ринку.

За результатами зустрічі було підсумовано, що знання, які отримала українська сторона будуть практично використані в подальшій роботі щодо створення ефективної системи контролю виробників та органів сертифікації в органічній сфері України та у вдосконаленні органічного сектору країни.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою