портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Києві пройде міжнародна конференція «Органічна переробка та збут»

Опубліковано 24 жовтня 2018 року, 12:32

25 жовтня відбудеться V міжнародна конференція «Органічна переробка та збут: нові можливості для готового продукту» в рамках міжнародної виставки WorldFood Ukraine.

Серед головних питань конференції – просування органічної продукції на внутрішньому ринку, налагодження зв’язків між виробниками та представниками ритейлу, кооперація та об’єднання між виробниками, органічні технології переробки та пакування, стратегії просування/маркетингу.

Крім того, провідні українські виробники органічної харчової продукції, представники торгових мереж та магазинів, а також українські та міжнародні експерти-технологи та маркетологи обговорять такі актуальні теми як: розвиток переробленої харчової продукції, аналітика органічного ринку готової продукції, успішний досвід в органічній переробці (молочно-м’ясній, борошномельно-круп’яній, олійній, фруктово-ягідній) та як успішно продавати готовий органічний продукт.

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, вхід 3 А.

Програма Конференції за посиланням.

Реєстрація за посиланням.

Додаткова інформація: + 38 067 171 75 77, Олена Ракова, info@organicukraine.org.ua та https://www.facebook.com/events/301330190657028/?active_tab=about.

Довідково:

Захід організовано ГС «Органічна Україна» та ТОВ «Органік Стандарт» за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», який впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), також за підтримки Проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства», Проекту «Агроторгівля України» (АТУ) та ТОВ «Органік Синтез».

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою