портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У ДП «Артемсіль» введена нова антикорупційна програма

Опубліковано 23 квітня 2018 року, 12:07

З метою підвищення ефективності діяльності і мінімізації корупційних ризиків у ДП «Артемсіль» розроблена і введена в дію нова антикорупційна програма і визначені уповноважені особи щодо попередження та виявлення корупції.

Програма проголошує принцип «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції на підприємстві і приймає всі передбачені законодавством заходи щодо попередження, виявлення та протидії корупції і пов'язаних з нею дій.

Документ підготовлений з урахуванням кращих вітчизняних і міжнародних практик в антикорупційній сфері. Він розроблений відповідно до Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні», та іншого антикорупційного законодавства.

Ухваленню програми передувало проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП «Артемсіль», а також обговорення в трудовому колективі її основних положень. В результаті антикорупційна програма стала узагальненням вимог і обмежень в діяльності посадових осіб підприємства. Вона містить комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності ДП «Артемсіль».