портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Держпродспоживслужбі обговорили питання експорту м’яса птиці до Ірландії

Опубліковано 23 серпня 2017 року, 11:55

Днями відбулася зустріч між представниками Держпродспоживслужби та делегацією від Ірландії. Метою заходу стало обговорення питання експорту української птиці та продукції птахівництва до Ірландії.

Зі сторони Ірландії було зазначено, що 50% імпорту Ірландії складає м’ясо птиці, і було висловлено зацікавленість  в експорті даного виду продукції з України в охолодженому вигляді.

Українською стороною було наголошено, що Україна дуже зацікавлена в експорті своєї продукції до держав Європейського Союзу, тому Держпродспоживслужба готова обговорювати всі питання щодо експорту українських товарів. Окремо було зазначено, що Україна має досвід експорту продуктів птахівництва на територію ЄС, а Держпродспоживслужбі необхідна дорожня карта кроків з відкриття ринку Ірландії для української продукції. Такі спільні кроки сторони домовилися виробити під час комунікації в найближчій перспективі.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про обмін досвідом роботи щодо ідентифікації та прослідкованості у тваринництві, підготовки пропозицій до наступної зустрічі щодо перспективних та економічно вигідних напрямків співпраці.

                                                                                                                             

Прес-служба Держпродспоживслужби