портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Держпродспоживслужбі напрацьовують кроки для збільшення товарообігу між Україною та Канадою

Опубліковано 07 вересня 2017 року, 15:07

Відбулася зустріч фахівців Держпродспоживслужби із представниками канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) щодо обговорення шляхів збільшення товарообігу між Канадою та Україною.

У ході зустрічі учасники також обговорили особливості експорту українських товарів до Канади, порядок видачі ветеринарних сертифікатів.

Українською стороною було наголошено на важливості злагодженої роботи між компетентними органами України та Канади з метою максимального сприяння суб’єктам господарювання у виході на ринок Канади. Держпродспоживслужба, в рамках компетенції, вживатиме всі заходи для допомоги українському бізнесу адаптуватися до ветеринарних, фітосанітарних, санітарних норм Канади. Передбачається проведення роботи з українськими підприємствами для виконання ними вимог канадського законодавства, яке регламентує постачання харчової продукції.

За результатами зустрічі сторони домовилися про налагодження плідної співпраці в питаннях розбудови українсько-канадських відносин. Також було вирішено організувати ознайомчу поїздку представників Держпродспоживслужби до Канади для налагодження співпраці між компетентними органами.

За інформацією Держпродспоживслужби