портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Триває процес утворення територіальних органів Держрподспоживслужби

Опубліковано 02 березня 2016 року, 13:47

Триває процес державної реєстрації територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. На даний момент уже зареєстровано понад 100 терорганів Держпродспоживслужби.

«Процес створення Служби активно просувається. У понад 100 регіонах призначено виконуючих обов’язки керівників і ці територіальні органи вже пройшли державну реєстрацію», - наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

За його словами, майже завершили цей процес управління в Івано-Франківській, Тернопільській, Вінницькій, Рівненській та Одеській областях. Очікується, що до кінця тижня цю роботу завершать всі 572 територіальні органи Держпродспоживслужби.

Володимир Лапа наголосив, що у повному обсязі територіальні органи розпочнуть виконувати свої функції після того, як Комітет ВР з питань бюджету схвалить розпорядження Кабінету Міністрів № 76 від 27 січня 2016 р. «Деякі питання забезпечення діяльності Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» № 76 від 27 січня 2016 р., яким передбачив фінансування Держпродспоживслужби шляхом передачі бюджетних призначень з інших центральних органів виконавчої влади, що приєднуються до Служби.

 

                                                                                                                      Прес-служба  Держпродспоживслужби