портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий зустрівся з Послом Королівства Нідерландів Кейсом Кломпенхаувером

Опубліковано 16 травня 2016 року, 10:52

12 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди Й.В. Кейсом Кломпенхаувером. Тарас Кутовий подякував нідерландським партнерам за співробітництво у аграрному секторі, технічну допомогу на експертному рівні та донорську підтримку.

 Міністр відмітив успіх двосторонньої торгівлі сільськогосподарською продукцією між двома країнами і зазначив, що Україна готова розширювати цю співпрацю. У ході зустрічі Міністр аграрної політики та продовольства України розповів про концепцію розвитку аграрного сектору, підготовану міністерством з робочою назвою «3+5». Тарас Кутовий наголосив: «Сьогодні стратегія розвитку аграрного сектору знаходиться на завершальному етапі розробки та підтримана Урядом. Вона має три стратегічних напрями: розвиток сільських територій, завершення земельної реформи, і реформування системи державної підтримки фермерів».

 Пан Кейс Кломпенхаувер відмітив високий потенціал та актуальність стратегічної програми розвитку аграрного сектору. Посол Королівства Нідерланди наголосив, що вважає перспективою двосторонню співпрацю з розвитку сільського господарства та сільських територій, підтримки бізнесу, збільшення обсягів торгівлі між двома країнами. На його думку, Україна має високий потенціал у розвитку біоенергетики. Пан Посол запевнив, що Королівство Нідерланди і надалі надаватимуть експертну підтримку українським аграріям та ділитимуться досвідом.

 

Прес-служба Мінагрополітики