портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий у Франції презентував перспективи інвестицій в аграрний сектор України

Опубліковано 28 жовтня 2016 року, 16:43

Під час свого виступу Тарас Кутовий презентував французькій спільноті перспективи інвестицій в аграрний сектор України. Також Міністр наголосив, що серед привабливих для інвестицій напрямів АПК України можуть бути: участь потенційних інвесторів у приватизації державних підприємств аграрного спрямування. А також інвестиції у виробництво продукції АПК з більшою доданою вартістю.

Агропромисловий сектор є одним з найбільш інвестиційно-привабливих для європейських інвесторів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на французько-українському бізнес-форуму, який проходить сьогодні у Франції. 

Під час свого виступу Тарас Кутовий презентував французькій спільноті перспективи інвестицій в аграрний сектор України.

Також Міністр наголосив, що серед привабливих для інвестицій напрямів АПК України можуть бути: участь потенційних інвесторів у приватизації державних підприємств аграрного спрямування. А також інвестиції у виробництво продукції АПК з більшою доданою вартістю.

Кутовий нагадав, що між Україною і Францією діє українсько-французька робоча група з питань сільського господарства, яка визначає основні пріоритети співпраці в агропромисловому комплексі. «Основними напрямками в яких зацікавлена Україна є рослинництво, виноградарство та виноробство, тваринництво та ветеринарна медицина, співробітництво з питань здійснення економічного моніторингу та аналізу сільськогосподарських ринків».

При цьому міністр додав, що велике значення для розширення співпраці має залучення фінансової та технічної допомоги Франції як у двосторонньому форматі так і в рамках співпраці Україна – ЄС. Зокрема у підтримці розвитку фермерських господарств, органічному виробництві, запровадженні географічних зазначень сільгосппродукції в Україні та розвиток локальних брендів.

«Нам важливо співпрацювати та конкурувати з європейськими партнерами, правильно показувати наші можливості та завжди бути попереду», - розповів очільник відомства.

Серед іншого у рамках візиту Міністра до Франції запланована його зустріч з громадою та відвідування заводу з переробки ТПВ «Cristal».

 

Прес-служба Мінагрополітики