портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий привітав з Днем Перемоги учасників бойових дій та колишніх працівників апарату міністерства сільського господарства

Опубліковано 06 травня 2016 року, 18:04

«Коли я дивлюсь на вас, то розумію, що та радість і гордість, яку зараз бачу, це лише невелика частина того, що ви переживаєте всередині. В юності я не розумів, чому мій дід неохоче розповідав про війну та події тих часів.

До 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення Міністр аграрної політики та продовольства України висловив свою повагу і вдячність учасникам бойових дій і колишнім працівникам апарату міністерства сільського господарства.

«Коли я дивлюсь на вас, то розумію, що та радість і гордість, яку зараз бачу, це лише невелика частина того, що ви переживаєте всередині. В юності я не розумів, чому мій дід неохоче розповідав про війну та події тих часів. Але сьогодні, коли Україна знову захищає свою самостійність і незалежність, наші молоді герої теж мовчать про події на передовій. І тепер ми повною мірою розуміємо, наскільки велика ціна Перемоги», - сказав Тарас Кутовий.

Він також додав, що ветерани та їхні зусилля з відбудови країни після війни мають стати прикладом для молоді, адже щоб Україна стала рівною європейською державою, ще треба докласти дуже багато зусиль. «Я й колектив Міністерства аграрної політики та продовольства України бажаємо вам довгих років життя. Ми щиро дякуємо вам за натхнення, за Перемогу і за те, що й досі робите Україну сильною», - привітав ветеранів Міністр.

 

 

 Прес-служба Мінагрополітики