портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий: Кадровий відбір у Держлісагентстві має бути прозорим

Опубліковано 30 травня 2016 року, 17:44

План реформування лісового господарства України має передбачати максимально прозорий конкурсний відбір на посади, аби уникнути корупції та незаконної вирубки лісів. Діяльність Держлісагентства має бути відкрита для громадянського суспільства. Про це заявив Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час засідання колегії Держлісагентства у понеділок, 30 травня.

«Сьогодні є розуміння та підтримка як з боку Мінагрополітики, так і з боку Уряду, до змін, які мають відбутися у Держлісагентстві. Тому зараз якнайшвидше необхідно напрацювати конкретний покроковий план реформування галузі. Через дискусію, через досвід працюючих фахівців, через консультації з суспільством», – зазначив очільник відомства.

Тарас Кутовий закликав здійснити ретельний конкурсний відбір на підставі критеріїв, які будуть визначені разом із громадськістю. За словами Міністра, відбір на посади має бути максимально прозорим із залученням експертних фахівців та представників суспільства.

«Хочу, щоб Держлісагентство стало відкритим до громадянського суспільства – роз'яснювало свої дії, плани та завдання», – зауважив Тарас Кутовий.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України звільнив главу Держлісагентства Олександра Ковальчука.

Як відомо, нова команда Міністерства розробила концепцію "3+5", яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг прав оренди на землю – і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.

Прес-служба Мінагрополітики